Posty

Wyświetlanie postów z grudnia 19, 2010

Chleb

"Chleb - trzeba nad nim popracować, zaznaczyć, że nie jest z zakalcem"

Rzeka

"Rzeka musi być szersza, bo taki cherlawy strumyczek może w kliencie wzbudzać niepewność - a może ta rzeczka, a raczej strumyczek wyschnie? I nie będą już robić ulubionego chleba?"

Subiektywny

"Tekst powinien być informatywny i przede wszystkim mniej subiektywny, to moje osobiste zdanie"

Gładki

"Jest jeszcze parę rzeczy do wygładzenia, tylko trzeba uważać, żeby nie wyszło coś zbyt gładkiego"

Doświadczenie

"Więcej info Wam nie dam, bo sam wiem niewiele, polegam na Waszym doświadczeniu"

Tęcza

"Ustawcie tak packshoty, żeby utworzyła się tęcza, każdy ją lubi"

Raczej takie

"Na razie jest takie raczej zwykłe, wolę raczej takie pomysłowe"

Inwestowanie

"Mniej wyliczeń ekonomicznych, to może znudzić klienta, chyba ciekawiej będzie, gdy potraktujemy inwestowanie przez pryzmat postawy do zagadnienia inwestowania"

Zgrabne

"Poszczególne elementy są niczego sobie, ale zgrabnej całości to nie tworzy"

Lepiej powiedz

Drodzy Pracownicy,
Po wnikliwych obserwacjach i wielu skargach od pracowników, zarząd naszej firmy postanowił wprowadzić zakaz używania wulgarnego języka w czasie pracy. Od dzisiaj nie wolno używać w komunikacji wewnątrz firmy słów powszechnie uznawanych za obraźliwe czy wulgarne. Drodzy pracownicy, musicie zdawać sobie sprawę, że bardzo często macie do czynienia z osobami o wiele wrażliwszymi od siebie i używając dość swobodnego języka, możecie kogoś urazić czy spowodować u niego nieodwracalne zmiany psychiczne. Ten typ języka nie będzie już tolerowany, a kto się nie zastosuje do tego zarządzenia, poniesie surowe konsekwencje. Aby ułatwić wszystkim "przejście" na akceptowalny dla wrażliwych uszu język zarząd przygotował podręczną listę zwrotów zamiennych pod nazwą: "LEPIEJ POWIEDZ..." Zwroty zostały tak opracowane, że sprawna wymiana pomysłów i informacji będzie możliwa bez straty czasu i wysokiej efektywności komunikacji.

Top of the top

Upalona babka

Statki na redzie

Rozumiem