niedziela, 19 lutego 2012

Zajebista promocja

Nikt jeszcze nie odważył się zrobić "Zajebistej promocji". A przecież komu wystarczy odwagi i narobi wrzasku w mediach, ten zostanie zapamiętany. Wryje się w pamięć, a chyba o to chodzi, prawda? A jak już ktoś zrobi "Zajebistą promocję" to co się wtedy stanie? Myslę, że wszelką zajebistość będzie można spotkać wszędzie, od zajebistego makaronu do zajebistych cen biletów lotniczych. Wszystko będzie zajebiste z natury, naturalnie zajebiste, słowem poznamy naturę zajebistości. Dlaczego o tym piszę? A no dlatego, że w telewizorze pełno jest zajebistości już od dłuższego czasu. Nie tylko w wieczornych tok szołach, ale też w telewizji śniadaniowej; okazuje się, że tancerzom tańczyło się wczoraj wieczorem zajebiście. Koncerty mamy zajebiste i płyty są zajebiste, koleżanka ma zajebiste stringi. A promocji nie mamy zajebistej? Jak to? Dlaczego? Przypuszczam, że uczeń ogólniaka nie dostałby już pały, gdyby powiedział, że Lautreamont jest zajebiście ponury i to nawet bardziej od Byrona, a z naszych to Mickiewicz jest najbardziej zajebisty. Cóż. Ja czekam aż pojawi się zajebiście wielki bilboard z hasłem "Zajebista promocja". No ktoś musi być pierwszy. Ktoś musi użyć tego słowa w reklamie; Przecież wszystkie słowa były kiedyś neologizmami i miały swój pierwszy raz, jak powiedział Borges. Zajebisty pisarz zresztą.

10 komentarzy:

 1. zajebisty tekst:)

  OdpowiedzUsuń
 2. było:

  http://www.absurdarium.pl/wp-content/uploads/2010/08/www.absurdarium.pl_2010-08-12_1.jpg

  OdpowiedzUsuń
 3. http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/reklama-zajebistej-wyprzedazy-lamie-kodeks-branzowy#

  OdpowiedzUsuń
 4. dzięki za uświadomienie:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Znaczy się - próbowali, ale nie wyszło. Tak zwana zajebista skucha. Może to i lepiej, co...?

  OdpowiedzUsuń
 6. nie wiem dlaczego prokuratura się za to zabiera, przecież wszystko dookoła nas jest zajebiste:) ale muszę przyznać, że robi mi się niedobrze na dźwięk tego słowa

  OdpowiedzUsuń
 7. dla młodych ludzi wszystko jest zajebiste i to bardzo niedobrze, ponieważ mieszczą się tam przeróżna emocje, które to słowo uśrednia. Poza tym reklama używa już obrzydliwych słów, bo dla mnie nie mniejszym wulgaryzmem jest mówienie o wszystkim per naturalne, extra, super i odlotowe.

  OdpowiedzUsuń
 8. kiedyś było wszystko cool

  OdpowiedzUsuń
 9. Należy pamiętać, że taka zejebista promocja mogłaby okazać się zjebaną kampanią. Źródłosłów wszakże jest ten sam.

  OdpowiedzUsuń

Szczyt wszystkiego