wtorek, 2 października 2012

Kolory reklamy

Mejle zebrane: "Poszukajmy jeszcze kolorystyki, może warto popróbować z kolorem biznesowym" "Ogólnie jest za szaro, mam na myśli wrażenie, a nie kolory, może dodać wrażeniowo czerwonego albo coś innego z tęczy" "Nie ma kolorów generycznych, wszystkie są już zawłaszczone" "Ze względów budżetowych rezygnujemy z przejść tonalnych i ograniczamy kolory do niezbędnego minimum" "Uspokajamy kolorystykę i rozpychamy elementy na dole, bo ciasnota i duchota tam straszna" "Najprościej byłoby wyprowadzić kolory z naszego logotypu, czyli zielony i niebieski, bo pozostałe są generyczne" "Nie wypowiadam się w kwestii kolorystyki, bo nie są to moje ulubione kolory" "Bardzo brzydka kolorystyka, alpinizm to wyjątkowo kolorowy sport" "Na pierwszy rzut oka za dużo w tym plakacie kolorów, proponuje podejść do tematu bardziej monochromatycznie" "Wyświetliliśmy sobie przesłany przez Was jpg na rzutniku i porównaliśmy z nadesłanym cromalinem. Niestety kolory nie zgadzają się" "Na naszej drukarce kolory wychodzą zupełnie inne" „Prosimy o niebanalne nawiązanie do świąt w projekcie, np. choinka w tle i niebanalne kolory - zielony i bordo"

9 komentarzy:

 1. niebanalny rzutnik mnie wzrusza :D

  OdpowiedzUsuń
 2. mnie jednak rozczuliła niebanalna świąteczna kolorystyka - zielony i bordo, no kto by pomyślał, żeby akurat te kolory wybrać ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. mnie najbardziej porusza wymuszona poezja w tych zdankach. nei lepiej prosto z mostu?

  OdpowiedzUsuń
 4. To jeszcze trzeba dodać "kolory pastelowe" do określenia oczojebliwych, bo klientowi się z kredkami dla dzieci skojarzyło. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. To co najczęściej znajduję na Twoim blogu przekracza granice ludzkiego pojmowania, przestałem mieć nadzieję, że ludzka głupota ma jakieś granice nawet te najodleglejsze. 90% tego piszą jacyś mecenasi debilizmu, kreatorzy kretynizmu, sułtani idiotyzmu. Jeśli pracujesz w takiej branży to gratuluję cierpliwości i samozaparcia musisz być jak granit.
  Pozdrawiam
  Majkel Dżekson

  OdpowiedzUsuń
 6. Trzeba było sobie cromalin też w rzutniku obejrzeć. Proste.

  OdpowiedzUsuń

Szczyt wszystkiego